Foto: Kaspar Kallip

Möödunud nädalavahetusel toimunud firmabändide võistlusel aga saavutasid nad bändiga Sh*itLoadOfTalent teise koha ja see on kõva sõna.

Bänd, mille liikmete seas on nii vandeadvokaate kui ka assistente, moodustati 2012. aasta suvel, kui selgus, et koos musitseerimine on väga hea vaheldus igapäevasele rutiinile. “Ja nii otsustasimegi jälle pundi kokku panna ja esinema-võistlema tulla,” räägib nääpsuke advokaat-assistent-trummar Mari Sepp (pildil paremalt neljas), kes viimaseid nädalaid kaksikuid kannab. Tema on ühtlasi bändi initsiaator ja hing.

Bändi nimi Sh*itLoadOfTalent tuleb lühendist SLOT, mida kasutatakse büroode sisesuhtluses Eesti kontori lühendina (Sorainen Law Office Tallinn).

“Kolm neljandikku bänditegijatest on naised ja lisaks harjumuspärastele pillidele, nagu kitarr, trumm, klahvid, kasutame ka eksootilisemaid instrumente,” räägib Sepp. “Lõpuks võeti Aku [Sorainen] ka kampa, sest ta laulab ja mängib trompetit, võluv solist Tiina Erik taustaks. Ehk siis finaali eesmärk oli meil anda elu parim kontsert ja seda me kahtlemata tegime.”