Foto: AP, AP/Scanpix

Evelini eelmised elud
Mulgi nõiale Teiba-Ivarile ilmutasid taevased olendid Evelin Ilvese eelmised elud. Tänu portaalile Avanejad teame nüüd, et proua on olnud Egiptuse neegerori Külba, 13. sajandil Pamiiris elanud lahke jakk-piimaandja ja 18. sajandi Paapua Uus-Guineas “proteiiniallikaks küpsetatud munk” Theodelis.

Uued kangelased
Suvised muinasjutukangelased Taimi Samblik, Reimo Nebokat, Einar Vallbaum. Tegevuspaikadeks Palmse mõis, Oravavõrk. Ohtlikuks viirastuseks müstiline nahk018@hot.ee. Tervitame värskeid osatäitjaid ja tegevuspaiku.

Kiirdieet po-russki
Aasta algul bravuurikalt Vene kodakondsuse võtnud Gerard Depardieu on 20 kilo alla võtnud. Saranskis juba ei priisata ja vahemaadki Venemaal suured. Mis priskest filmistaarist aasta lõpuks alles jääb? Pliin? Või hoopis pelmeen?

Tere, eesti suvi!
Pärnus lendavad seapead, põlevad majad ja tulistatakse surnuks veiseid, Tartus peksab tige ehitaja tellija koera ja loobib segu, Viimsis kogutakse allkirju, et võtta kevadel koera tapnud naiselt ära tulirelv, Lasnamäel mõrvatakse inimene. Päike on väljas, ilm soe ja Eesti suvi alanud.