Maria Avdjuško lühifilmi “Mis su nimi on?” ingliskeelsel flaieril (pildil), mida Berliini filmiturul levitatakse, reklaamitakse seda kui “Eestis kõige enam kõneainet tekitanud” filmi. Tsiteeritud on Madis Jürgeni kirjutatud Ekspressi avalugu ja lauseid on välja nopitud mitmetest Eesti ajakirjanduses ilmunud reaktsioonidest. Näiteks Marek Reinaasalt Õhtulehes: “Linnar Priimägi mängib selles filmis kahtlemata iseennast [–] Paralleel Fausti ja Priimäe vahel on ilmne [–] Ühesõnaga, kogu filmi mõte oli see, et Goethe on pede.”

Põhiline müügilause on laenatud Eks­pressi peatoimetajalt Priit Hõbemäelt: “Tead, mis see film mulle õpetas! [–] Kui oled üle viiekümne mees, peab hakkama trenni tegema. Et kui homostseeni kutsutakse, on kõhulihased ilusti vinks-vonks!” 

Hiljuti Kanal 2 ekraanil laiema avalikkuse ette jõudnud lühifilmi Eesti Filmi Sihtasutus küll otseselt ei rahastanud, aga filmiinimesed räägivad, et kõnealune lühifilm valmis Kris Taska produtseeritud täispika mängufilmi “Punane elavhõbe” postproduktsiooni raha eest ning seetõttu ei saa Andres Puustusmaa film võib-olla ettenähtud ajaks valmis, sest raha pandi oma vallatu projektikese peale. Tänase seisuga on sihtasutusel andmed, et esilinastus on siiski aprillis.