Anvar Samosti pressikonverents Tallinnas hotellis Radisson Blu Foto: Sven Arbet

Sotse süüdistati loiduses, Keskerakonna kohta aga ennustas Kalle Muuli suisa, et kord-korralt riigikogu valimistel vajunud populaarsus kukub märtsivalimistel järsult. "Edgar Savisaar loobub seeejärel Keskerakonna juhi kohast," arvab Muuli.

Lisaks ennustasid isamaalased, et peaminister Rõivas teeb oma pulmadest Luisa värgiga Reformierakonna valimisshow osa. "Edgar Savisaar tegi Vilja Laanaruga pulmad kõigest päev enne Riigikogu valimisi," meenutas Muuli vanu aegu.

Riikliku raadiojaama R-2 eetrist parteistumisega seoses lahkunud ajakirjanikud Samost ja Muuli meenutasid hea sõnaga endisi peaministreid Tiit Vähit ja Andrus Ansipit. Endised Eesti Päevalehe ja Postimehe peatoimetajad meenutasid, et kui Tiit Vähi keeldus Eesti Päevalehele poliitilistel põhjustel intervjuud andmast, tegi ta selle kohta poliitilise avalduse. Samuti ei soovinud Andrus Ansip "kuni Anvar Samost on Postimehe peatoimetaja", anda pikemat intervjuud ajalehele Postimees.

Nüüd aga keeldus peaminister Taavi Rõivas TV3 ajakirjaniku Sven Soiveriga intervjuust põhjusel, et küsimused ei meeldi.

See, nagu paljud muudki Taavi Rõiva omadused, tundusid staarajakirjanikele äärmiselt sobimatud.
Kuku Raadio podcasti "Muuli ja Samost" ees ei olnud kuulda signatuuri "tasutud poliitiline tekst", ega ka selgitust, et endised sõltumatud ajakirjanikud on nüüd Isamaa ja Respublika Liidu liikmed.