Tagaotsitav: Peeter Palusaar, keda tuttavad kutsuvad Tartu Ülikooli arstiõppe ja skeemitamisosavuse tõttu “Doktoriks”. (Kaitsepolitsei) ---

Palusaar ei ilmunud jaanuaris kohtu eelistungile, valetades kohtunikule et suusatab Otepääl. Tegelikult viibis mees sel ajal Indias. Kohtunik Parts andis korralduse Palusaare vahistamiseks. See on esimene kord kui kaitsepolitsei otsib taga mõne erakonna rahastajat.
Ajades aastal 2008 Kaupmehe tänava kinnistu detailplaneeringu asju puutus Palusaar kokku Keskerakonna ja keskerakondlike linnaametnikega. Koos Kaupmehe 17/19 planeeringu jooniste vahetamisega andis Keskerakonna peasekretär Priit Toobal Palusaarele ka parteilehe Kesknädal arveldusarve numbri. Varsti ilmuski arvele 300 000 krooni. Raha andis Palusaar esmalt oma isale, see aga lähetas kohemaid Kesknädalale.
Priit Toobal ei ajanud Palusaare detailplaneeringute asju Tallinnas üksi vaid pigem vahendas. 2. detsembril 2008 küsis Palusaar Toobalilt meilitsi, mis sai asjaomase isiku E.S.-iga rääkimisest.