Kas prostitutsioon on ka privaatstriptiis, mille ajal klient end ise rahuldab? „Jah,“ ütleb politsei eriasjade juhtivuurija Ardo Ranne. Kui striptiisitar näeb, et klient end ise rahuldab ja laseb sel juhtuda, on ta prostituut.

“Ma ei tunne end süüdi,” teatab noor naine. “Ma ei ole prostituut, ma ei ole kupeldaja.”

Ta on tavaline kena tüdruk, üks sellistest, keda näeb aeroobikatrennides ja ilusalongides. Sale, keskmist kasvu, kitsad teksad, pikad juuksed.

Kuid ta on veel keegi – kriminaalkurjategija, prostituut, kupeldaja ja kuritegeliku ühenduse liige. Talle on mõistetud kolmeaastane tingimisi vanglakaristus.

See naine – koos veel kuue asjaosalisega – tegutses Virgin Clubis, ühes Tallinna kesklinna hallis kivimajas second-hand-poe taga.

Virgin Club pakkus meestele “erootilist massaaži”. See tähendab, et mitte vaginaalset või oraalset seksi, vaid “õnneliku lõpuga” “handjobi”. Eesti riigi silmis on ka see prostitutsioon. Ning see, kes teeb “õnneliku lõpuga” massaaži, on prostituut. Ja see, kes aitab sellise masseerija juurde aega kinni panna, on kupeldaja. Kriminaalkurjategija.

Virgin Clubi juhtum on Eestis pretsedent. Kunagi varem ei ole Eestis kohtus süüpinki jõutud tegevuse eest, mis piirdub “erootilise massaaži” vahendamisega.
Avalehele
175 Kommentaari
Loe veel: