Sellest, mis ta lapsega on juhtunud, kuulis Hannes Kolk autoraadiost ühel oktoobripäeval Viljandimaalt tagasi Tallinna sõites. Esialgu ei saanud ta aru, et jutt käib tema enda tütrest.

Esimesed teated, mis 2013. aasta sügisel Eestisse jõudsid, olid napid: Cusco lennujaamas on kahe Eesti naiskodaniku pagasist leitud mitu kilo kokaiini ning neiud on võetud vahi alla.

Koju jõudes heitis Hannes puhkama, ent mõne aja pärast ajas naine ta üles sõnumiga, mis võttis mehe soolasambaks: Anneli on vahistatud!

Isal polnud aimugi, et ta (toona) 19aastane tütar Ladina-Ameerikas võib olla. See oli šokk. Šokist sai omakorda viha ja vihast ajapikku leppimine. Kaugesse Peruusse sõitmine käis pottsepana töötavale mehele üle jõu, reis tundus liiga keerukas ja kallis. Kuid tänavu leidis režissöör Ken Saan võimaluse mehel oma last siiski vaatama minna. 16. veebruaril seisis Hannes lõpuks Cusco naistevangla ees. Ta tõmbas hõredas õhus sügavalt hinge ning astus, käes kott kiirnuudlite, puuviljade ja hügieenitarvetega, massiivsete müüride poole.

Avalehele
182 Kommentaari
Loe veel: