Halli kaheukselise BMW esiosa on täielikult deformeerunud. Armatuurlaud, esisild ja mootor on tervenisti purunenud. Rool on kõver, kõik klaasid katki. Uksed väändunud. Juhiistme ja rooli vahe on vaid 20 cm.

Selles autos, viimaste aastate rängimas avariis hukkus neli noort meest. Kõik purjus, üks tarvitanud lisaks ka narkoainet LSDd. Kõigil turvavööd lahti.

On suur ime, et selles õudses rauarägastikus jäi ellu 15-aastane Haapsalust pärit Tüdruk.

Kriminaalasja üsna õhukesest, kahest kaustast koosnevast toimikust ilmneb teinegi saatuselugu – Haapsalu noormees Aivo (nimi muudetud) jäi sellest autost napilt maha. Ta tahtis autosse istuda, kuid tema koht juhi kõrval oli hõivatud. Sellel istus Tüdruk, kes tõmbas ukse kinni ega lasknud kedagi enda asemele. Aivo ei hakanud vaidlema. See päästis ta.

Peo algus

Reede, 8. november 2013. Madisel on plaan sel ööl pidutseda. Ta on ilus, pikk, blond, armastab kiireid autosid ja rallisõitu, valdab autojuhtimist suurepäraselt. Aga peoplaan kipub katki jääma, sest Madisel pole selleks õhtuks võtta kainet autojuhti. Lõpuks arvab sõber Raivo (nimi muudetud), et tema võib küll terve öö kaine roolimees olla.


Avalehele
3 Kommentaari
Loe veel: