Kauri sõnul on nende eesmärk viia riigivalitsejad niikaugele, et nad kasiinoäri riigi ja omavalitsuse kontrolli alla võtaksid.

"Kasiinovastasel meeleavaldusel võib osaleda ka rahandusminister Ivari Padar, kuna kasiinovastased tegid ministrile ettepaneku osaleda meeleavaldusel, kus ta saaks tutvustada uue hasartmänguseaduse loomise asjaolusid," kirjutab Kaur oma blogis.

Kauri väitel pöördusid Eesti kasiinovastased rahanduseministri Ivari Padari poole kirjaga, kus avaldatakse tõsiselt muret asjaolude üle, mis oluliselt takistavad ning venitavad uue hasartmänguseaduse väljatöötamist ning samuti mõju pärast, mida osutatakse seaduseelnõu väljatöötamisel kasiinoäri huvigrupi poolt.

Lisaks kavatsevad meeleavaldust osavõtuga toetama tulla poliitikud erinevatest parteidest, Tallinna linnavolikogu saadikud, kultuuri - ja avaliku elu tegelased.Tõsi kasiinovastaste ja ühiskonna kriitilise surve all sünnib uus hasartmänguseadus.

"Hea on tõdeda, et kasiinovastane liikumine on Eestis tõusuteel, seda toetavad nii vasakpoolsed kui parempoolsed, nii noored kui ka eakad, kõik inimesed olenemata rahvusest ning usust." pöördusid.