.

Nii kirjutab oma ajaveebis Kanal 2 saatest “Missid” tuntud Margit Enno (22), kes peab ilublogi ja tegutseb jumestajana. Väikestele tüdrukutele enda kauniks tegemist õpetav Margit andis paar aastat tagasi veebiküljel buduaar.ee teada, millised on tema arvates kümme asja, milleta naine oma elu ette ei kujuta. Hügieen, auto, juuksehari, make-up, lõhn, depilatsioon, puhas pesu, lelud, peegel ja käekott, milles “peitub terve meie varandus”.

Kohtusin paar kuud tagasi Tallinna Pedagoogilise Seminari meediakasvatuse õppejõu Kristi Vinteriga, kes rääkis, et keha ja välimust puudutav temaatika on oluline juba nelja-aastaste laste seas: “Jutud sellest, et ollakse paks või ei olda ilus, on lasteaias üsna tavapärased. [–] Tüdrukud rääkisid [minu] magistrandile, et Kadri Kõusaare saadet “Seks ja küla” tuleb vaadata, et teada, kuidas tulevikus meestega käituda. Kui seda räägib kuueaastane tüdruk, siis see on üsna võigas.”

Lisaks ekraanile saavad tüdrukud naiseks olemise mõttest teada siis ka lasteaia jumestuskursuste kaudu. Huvitav, milliseid kursusi pakutakse väikestele poistele? Võrguta naist nagu Farmi-Gabriel? Valitse oma kannikaid nagu strippar Marco?