Nädala kontvõõras ---

Nädala kontvõõras
Kunstnik Michael R. Barricki möödunud suveljoonistatud pilt, kus ta on kokku pannud interneti karikatuuritegelasePedo karu (Pedobear) ja Vancouveri olümpiamängude maskotid Sumi,Quatchi ja Miga, tekitas segadust ühes Poola ajalehes, kus ei teatud,et Pedokarul pole taliolümpiaga midagi pistmist. Leia pildilt Pedokaru!

Väljaütlemata tsitaate
“Niikaua kui mina olen peaminister, eutanaasiat Eestis ei kehtestata!”

Peaminister Andrus Ansipi vastus pressikonverentsil ajakirjaniku küsimusele Eestis liberaalse Hollandi kombel eutanaasia lubamise kohta.

Nädala rõõmupidu
Masuajast hoolimata toimub ka rõõmsaid sündmusi – Keilas avatakse hooldusravihaigla Villa Benita. Loosung on “Ela nagu kodus!”, haigla avab sotsiaalminister Hanno Pevkur, järgnevad tutvustav ringkäik ja suupisted.

Nädala paar: Ligi ja Lang = Yin ja Yang

Ei saa me läbi Lätita…
Mis lohutab vaest lätlast talvel? Suusatamine. Kuid oh häda – Riia linnas on suusad otsas! Suuski poes kas pole või ulatub hind üle 3000 krooni. Lätlased küsivad tuttavatelt eestlastelt, kas Tallinnast saaks.

Riialased naudivad kahte sissesõidetud suusarada: Mezaparksis ja vene Vabastajate monumendi juures Daugava-taguses rajoonis.

Vabaõhumuuseumis pole samuti paha rada, aga oh häda, sissepääs maksab üks latt (viens lats)...

Nädala riskikapitalist
Aivar “Meie mees” Riisalu kavatsevat avada kohviku Vabaduse platsil kohvik Moskva (ka Kultas, Kultus) keldris asuvates endistes kasiinoruumides.

Kui igavus tapab ...
... siis võtke kontori aknalaualt paar kuivanud kärbest, kleepige nad paberile ja võtke kätte pliiats...

---

Häda ajab kirja kaevu ehk masuaja töökuulutus

---