Foto: Martin Dremljuga
Läinud nädalavahetusel kogus
Toidupank
üle Eesti toiduannetusi.
Jõulukingijahil inimesed pistsid panga kogumiskärudesse makarone, kaerahelbeid, komme, küpsiseid, riisi ja muud. Pensionärid veeretasid peos sente, kuid ühe paki makarone jaksasid paljud neistki annetada.

Loe edasi...
Buumi ajal võtsid vennad Siim ja
Sulev Seppik
suure ärilaenu, kuid jäid selle tasumisega hätta. Nüüd püüavad nad hiigelvõlast vabaneda sentigi tasumata.

Loe edasi ...
Foto: Andres Putting
2012. aastal sõlmisid kaks ärinaist, kasahh Bibigul Balpyk ja eestlanna
Mailis Lintlom
lepingu, et ehitada
Astanasse
hiiglaslik hoone. Selle aasta aprillis pöörasid naised tülli, mis halvimal juhul võib Eesti riigile maksta 14 miljonit eurot.

Loe edasi ...
Shutterstock
EESTI SUURIM KODUSÕDA Riik peab maksma 7500 eurot kahjutasu isale, sest ei suutnud korraldada tema kohtumist pojaga. Mis viis sellise haruldase kohtuotsuseni?

Loe edasi ...
Tartu Tamme gümnaasiumi 1967. aasta lennu keemiaklassist kasvas välja kuus akadeemikut.

Loe edasi ...
Pealinn
Värske linnaleht Pealinn, mis alati leiab aega Eesti valitsusele nätaka andmiseks, teatas esilehel, et EV valitsus "maksis Vene teatri hoovimaja eest kergel käel 450 miljonit eurot rahva raha". Tegelikkuses eraldas valitsus vara tagastamata jätmisest tekkinud kahju hüvitamiseks 450 000 eurot ehk tuhat korda vähem kui kirjutab ajaleht.
Loe edasi ...
Kopenhaagenist õhku tõusnud SASi reisilennuk pääses möödunud nädalal napilt kokkupõrkest Vene sõjalennukiga ainult tänu sõjalise lennujuhtimiskeskuse kiirele reageerimisele.

Loe edasi ...
Repro
Ando Keskküla skandaal pani rahva kõnelema, kuidas on seotud kunst ja lõbumajad.

Loe edasi ...
Foto: Iliya Pitalev, RIA Novosti
Inglise kahtlane ärimees Scott Young, kes müüs Berezovskile maja, kus see end kummaliselt salliga üles poos, kukkus detsembris ise neljandalt korruselt surnuks,
kirjutab Sunday Times
.

Loe edasi ...
Foto: Rauno Volmar
Marina Kaljurand on välisministeeriumi asekantsler. Diplomaat. Endine Eesti suursaadik Venemaal ja Ameerika Ühendriikides. Ema. Abikaasa. Venelane ja Eesti patrioot. Fašistliku valitsuse esindaja, nagu teda Moskvas omal ajal kutsuti.
Loe edasi ...
Hans H. Luik

Loe edasi ...
Kilekotikeeld
Kilekotikeeld Foto: Raivo Tasso
On hellitusnimi noroviiruse kohta, mis levib sügis-talvisel hooajal, kui müügile ilmuvad mandariinid. Norokas on ülinakkav ja levib ägedalt oksendamise ja kõhulahtisuse episoodide ajal. Organismi satub norokas kas määrdunud käte või saastunud söögi ja joogi kaudu. Olemine on sant, kõht lahti, iiveldus, oksendamine, valitseb käegalöömismeeleolu ja
Untergang
. Noroka vältimiseks pesta mandariine ja käsi kuuma vee ja seebiga, eriti pärast mugavusruumide kasutamist.

Loe edasi ...
Pildil teevad pingelisele tööle vahelduseks sörki peamnistrid Rõivas ja Stubb. Taavi Rõivas on aktiivne Instagrami kasutaja, Alexander Stubb omab kontot.
Pildil teevad pingelisele tööle vahelduseks sörki peamnistrid Rõivas ja Stubb. Taavi Rõivas on aktiivne Instagrami kasutaja, Alexander Stubb omab kontot. troivas Instagram, screenshot
Eesti Ekspressi ajakirjanikud võtavad nädala kokku.

Loe 7-14.detsembri tähtsamaid sise- ja välisuudiseid.

Loe edasi ...