AHISTAV KÄTTEMAKS: Kohtupaberitega täidetud paks ümbrik on lõpptulemus, milleni viis maamehe ja arsti netitutvus. Kirsti Vainküla

Maineka kliiniku koduleheküljele ilmus 2014. aasta novembris postitus ühe sealse naisarsti kohta: „/-/ müüd oma keha raha ja toidu eest, alkoholi eest /-/“
Selle postitas Urmas (51, nimi muudetud). Ta on lühemat kasvu, näeb oma east noorem välja. Sõidab päevinäinud džiibiga. Elab Tartu lähedal väikeses kohas, tal on eelmisest abielust kaks last, on kolmekordne vanaisa.
Kolm nädalat tagasi, 4. märtsil seisis Urmas Tartu Maakohtus ning võttis kokkuleppemenetluse korras vastu karmi karistuse. Urmase süda kloppis, kui kuulis, et kohus määras ta üheksaks kuuks vangi aastase katseajaga, sest mees oli rikkunud oma armukese suhtes lähenemiskeeldu.
Urmas, patakas pabereid käe otsas, tuleb kohtumisele ajakirjanikuga kodulähedasse söögikohta. Mehe juttu, seletuskirjadesse ja kohtupaberitesse süüvides avaneb nukker armastuskolmnurk, kus on justkui kolm ohvrit...Kuni ühest sai kurjategija.
Urmase 20 aastat kestnud pereelu muutus järsult 2012. aasta detsembris, kui tema naine sai insuldi.

Avalehele
11 Kommentaari