Anneli (nimi perekonna kaitseks muudetud) on 30aastane hakkaja naine. Intelligentne, kõrgelt haritud, edukas oma elustiiliäris. Tal on tore tütreke ja kõrval armastav elukaaslane. Korralik kodanik, isegi parkimistrahve ei olnud. Ka väljanägemine on usaldusväärne, mingil juhul ei oskaks temas aimata suurekaliibrilist suli ja rahvusvahelist rahapesijat.

Ometi mõistis Harju Maakohus daami juuni lõpus süüdi rahapesus suures ulatuses, mille eest võib minna kuni kümneks aastaks vangi.

„See kõik on laastanud viimastel aastatel minu elu. Ma ei ole midagi teinud, lihtsalt sattunud valel ajal valede inimeste otsa. Arvasin, et kohtuotsus aitab mul eluga edasi minna,“ jutustab naine.

Kummastav ja õpetlik saaga sai alguse kümmekond aastat tagasi. Anneli, nagu paljud Eesti noored, otsustas Eesti tolmu jalge alt pühkida, veidi maailma avastada, silmaringi laiendada. Ta maandus Londonis, asus õppima ning sai töö ühes hotellis.

Neiu tutvus Pakistani noormehe Amiriga. Viks poiss, majandustudeng. Pärit jõukast perest, kenasti riides ja keskmisest edevama autoga. 

Avalehele
154 Kommentaari
Loe veel: