Kristjan Kesküla Facebook

Puiduärimees Kristjan Kes­küla (33) tugevad käsivarred toetuvad kahele kargule. Tema jalad on veel liiga nõrgad, et kanda kogu keha. Neli aastat tagasi samal ajal ei saanud ta istudagi, rääkimata käimisest, sest oli “juurikas maas”. Arstid ei öelnud ühtegi lootustandvat sõna, samuti mitte taastusravijad. Sa jäädki voodisse, mees, oli nende vaikne sõnum.

Keegi ei teadnud, mis ärimehe, Kriske OÜ omaniku ja tegevjuhi Kristjaniga õigupoolest juhtus.

Must auk aasta alguses

2010. aasta viimasel päeval sõitis Läänemaal elav Kristjan (tollal 28) vana aastat ära saatma ja uut vastu võtma Pärnusse. Ta broneeris hotelli ning sai toa kuuendale korrusele. Kristjan läks pidutsema ööklubisse Sugar ja tarvitas seal kõvasti alkoholi. Ühel hetkel oli Kristjan nii purjus, et otsustas – kaaslaste sõnul – hotelli minna.

Vastu hommikut leiti ta üliraskelt vigastatuna hotelli akende alt.

Mehel polnud vägivalla tundemärke ning politsei ei alustanud juurdlust. Pärnu haiglas tuvastasid arstid, et tugevates valudes, šokis ja õhupuuduses Kristjan on vähemalt neljandalt korruselt alla kukkunud. Kui kõrgelt, jäi selgusetuks. Aga mis peamine – Kristjan jäi ellu, kuid sai õnnetuse tagajärjel sügava, sajaprotsendilise liikumispuude.

Kuidas Kristjaniga õnnetus juhtus, ei tea keegi. Pealtnägijaid ei olnud, samuti ei mäleta Kristjan ise, kus õnnetus üldse juhtus. Täielik must auk.


Avalehele
63 Kommentaari
Loe veel: