Kaheks kuuks vangi mõistetud Tallinna endine mupo juht Kaimo ­Järvik on endiselt Tallinna linnavolikogu korrakaitsekomisjoni ekspert. Huvitav, mis nõu ta vanglast andma hakkab.

Räägitakse, et keskkonnaminister Keit Pentuse elukaaslane, Reformierakonna tagatoa liige Rain Rosimannus pidi hakkama tegelema jäätmekäitlusjaamade rajamisega, milleks kulub ära keskkonnaministri soodne suhtumine asjasse.

Eesti Päevaleht kirjutab, et ehkki Postimees tituleeris laupäevases numbris 1. aprillil Eesti Päevalehes ilmunud uudise Draamateatri LED-valgustitest aprillinaljaks, on see siiski tõsi. Aga räägitakse, et Postimehes ilmunud uudis, et Draamateatri valgustid on aprillinali, on ise ka tegelikult aprillinali.

Ka Oleg Ossinovski palus Ekspressil täpsustada, et see aprillinali, mis Eks­pressi veebis ilmus tema kohta ja mille juurde oli kirjutatud täpsustus “tekst on tõene, välja arvatud neis osades, mis seda pole”, on ka tegelikult nali.

Vabadussamba uued tulukesed langevad vähehaaval rivist välja – tähelepanelik lugeja märkas ristiosa vasakul poolel kustunud piirkondi.