Ajaloo hõng: Palju õnne, Viru hotell, 40 aasta juubeliks!

Euroopa uued eraelu kaitse reeglid muudavad ELi põllumajandustoetused läbipaistmatuks. Kuna enam pole õigust avaldada füüsilisest isikust toetusesaajaid, on registrites vaid iga kümnenda toetusesaaja nimi. Kokku 54 miljardi eurosest põllumajandusabist võib tuvastada vaid 22 miljardi euro saajad. Eestis pole olukord siiski nii hull kui näiteks Soomes, Austrias või Maltal – meil kasseerivad lõviosa toetustest suurfarmid.

USA lennufirmad kurdavad, et lennureisijad on läinud liiga raskeks, mistõttu on lennukid sageli ülekoormatud. Pagasi eest võib vabalt lisaraha küsida, kuid inimeste lisakilosid maksustada polevat eetiline.

Aeroobikaäss Kaja Tuisk kasutab iga võimalust oma hea vormi näitamiseks. Aga hiljuti klubi Vabank VIP-saalis postitantsu imiteerides jäi tema silmanägemine hämaras töntsiks või vedas ruumitaju alt, igatahes pidi üks klubikülastaja lahkuma jala- või peahoobist saadud sinise silmaga.

Toitumisnõustaja Angelika Erini uus teos “Lihtne kaloriraamat 2” õpetab lisakilodest vabanema uue lihtsa süsteemi abil, kus pole vaja paaniliselt kaloreid lugeda, sest raamatu autor on selle tülika töö juba ette ära teinud.