Restoran Moon võtab konkursi korras tööle metsalise, rohukorjaja või taimetarga, kelle ülesanne on hakata Moonile metsast asju korjama. Kandidaat peaks ise taimedest midagi teadma ja oskama tööandjalegi soovitusi anda.

Aafrika meedia on avaldanud mitu lugu Eesti jalgpallifännidest, kes hakkavad mustanahalise jalgpalluri platsile ilmudes ahvi häält tegema. Viimati tegid ahvi häält FC Levadia fännid mängus Nõmme Kaljuga, kus mängib gambialane Yankuba “Maal” Ceesay.

Vilja Savisaar-Toomast kandideerib koos ühe indoneeslanna ja guatemalalannaga rahvusvahelise võrkpalliliidu juhtkonda.

Tartu Ülikooli rektor Alar Karis teatas, et ei kandideeri uueks ametiajaks. Kuluaarides käib kibe sõelumine, kellest saab tema järeltulija. Kui Toivo Maimetsa või Birute Klaasi kandideerimine oleks ootuspärane, siis värskematest nägudest räägitakse Margit Sutropi, Paul Varuli ja Mart Ustavi võimalikust kandideerimisest. Praegu käib siis pinna sondeerimine, kes saaks enim hääli valimiskogus.

Juuli lõpus toimuv Tallinna kirikute nädal “Heartbeat Tallinn” toob Eestisse David Copperfieldile illusioone loonud illusioonikunstniku André Kole ning unikaalse USA kõhurääkija ja koomiku David Pendletoni.