Riina Vändre. Ivi Piibeleht

Kaitseministeerium on kõrvaldanud oma veebiküljelt nende töötajate nimed ja telefoninumbrid, mille avalikustamine kujutab tõsist julgeolekuohtu nii inimestele endile kui Eesti riigile. Salastamise eesmärk on takistada välisluuretel koguda infot Eesti kaitsevõime kohta. Üllatuslikult on täiesti salajaseks persooniks kuulutatud ka kaitseminister Jaak Aaviksoo poliitiline nõunik, IRLi liige Riina Vändre.  

 * * *
Räägitakse, et  Iraani ja Põhja-Korea vahelise relvaveo rahaülekanded käisid läbi ühe Eestis tegutseva Põhjamaade panga.

 * * *
Üks riigikogu saadik olevat avameelsushoos tunnistanud, et maksis Riigikokku pääsemise eest 800 000 krooni.

 * * *
Digiretseptiga pidi gripiravimilt Tamiflu saama 50 protsenti allahindlust.

 * * *
Hiljuti tundnud Arteri peatoimetaja Ingrid ­Veidenberg (end. Tähismaa) huvi, kas saaks juba mõnda aega tähelepanu alt eemal olevalt ärimehelt Oliver Kruudalt intervjuu. Kruuda öelnud, et kui Tähismaa (nüüd Veidenberg) maksab talle 100 000 krooni, siis ta on nõus.

* * *
Ühte kauplusse sisenesid kaks röövlit, kes nõudsid müüjalt alkoholi. Müüja lubas politseisse helistada. “Eks helistage siis!” lubasid röövlid lahkelt, korjasid riiulilt pudelid kokku ja lahkusid sel ajal, kui müüja politseiga vestles.