„Kas oleks võimalik proua Ivanovaga kohtuda?“
„Meie töötajate puhkused on lõppenud ja ees ootavad erinevad mahukad ning tähtsad projektid. Sellest tulenevalt ei ole Lasnamäe linnaosa vanemal Olga Ivanoval hetkel võimalik teiega kohtuda. Arvestades tema väga tihedat ajagraafikut, ei teki võimalust kohtumiseks ka lähikuudel.“ Lasnamäel elab 118 000 elanikku. Seda on rohkem, kui ükskõik millises teises Eesti linnas. Viimased kaks aastat on seda hiigelmoodustist juhtinud Olga Ivanova (28). Salapärane brünett, kes hoidub eestikeelse meediaga suhtlemast. Ainsaks erandiks munitsipaalmeedia ja pressiteated.

Ivanovat loetakse erakonnas pragmaatiliseks poliitikuks, kelle jaoks on Lasnamäe kõigest hüppelauaks Toompeale parlamenti. Selle jaoks polegi tal eestikeelset ajakirjandust vaja.
Ka Ekspress sai korvi, kui tahtsime Ivanovaga rääkida sellest, kuidas Kohtla-Järve tüdrukust sai Lasnamäe linnaosavanem. Ivanova keeldus koostööst.
Praegugi on Tallinna täis suuri reklaame, mis kutsuvad rahvast lauluväljakule Lasnamäe päevade kontserdile. Kaks päeva kestva peo täht on Venemaa popdiiva Tatjana Bulanova ja meie oma laulumees Uku Suviste. Küsimusele, kui palju see linnale maksma läheb, Ekspress vastust ei saanud.

Aga pole hullu. Erakonnakaaslaste hea kaasabiga kaardistasime ära Savisaare järjekordse favoriidi käekäigu tundmatust Kohtla-Järve tüdrukust Eesti suurima linnaosa juhiks.

« Avalehele 134 Kommentaari