„Postimehes oleks ma järgnevatel kuudel järjest enam pidanud keskenduma meediatöö juhtimisele, järjest vähem oleks jäänud aega selleks, millega ma enda meelest kōige tōhusamalt ühiskonda parandada saan: uuriva ajakirjandusega tegelemiseks,“ ütles Vedler. „Ajakirjanike juhtimisega saavad ka teised hakkama; naasen seetōttu sinna, kust minust enim kasu on, ja kus enim ära teha saan.“

Eesti Ekspressi peatoimetaja Allar Tankler ütles, et tal on siiras heameel, et Vedler tundis ära, kus ta süda on. „Sulevile asendaja leidmine osutus kontimurdvaks ülesandeks. Ekspressis on loodud parimad tingimused selleks, et Sulevi-suguse asjatundliku ja teravmeelse ajakirjaniku tugevused pääseksid mõjule,“ ütles Tankler.

Eesti Ekspress pakub Eesti parimat ajakirjandust, mida tõestab Ekspressi tugev toimetus ja enim kogutud ajakirjanduspreemiad.

Sel aastal võitsid Eesti Ekspressi ajakirjanikud Dannar Leitmaa ja Margus Järv kõige hinnatuma ajakirjanduspreemia, Bonnieri. Eesti meediaväljaannetest on Eesti Ekspress võitnud Bonnieri preemiaid kõige rohkem, kokku 7 korral.