Ø     Mis värvi on armastus?
AS Baltic Color logistikadirektor Aleksander Voolmaa (kogu ettevõtte nimel): "Võiksin armastusest rääkida nii palju, et lehte ära ei mahugi. Aga armastuse värviks pakume taevasinist."

Ø     Kes elab paksu metsa sees?
Loodusesõber, Kuldmikrofoni värske laureaat Fred Jüssi: "Pöialpoiss, regulus ignicapillus, imeilus väike laululind, elab paksu metsa sees."

Ø     Millest on tehtud väikesed tüdrukud?
Pelgulinna Sünnitusmaja peaarst dr Maike Parve: "Armastusest…"

Ø     Kas vana arm ka roostetab?
EMEXi juhatuse esimees Ilmar Jõgi: "Armastus on nagu iga teinegi asi – kui on kasutusel/käibel, siis ei roosteta, aga kui jätad aia äärde seisma, siis läheb rooste ning ei aita muu kui EMEX..."

Ø     Millest mõtled, igavene tuli?
Eesti Gaasi nimel Maarika Saarna-Siimann: "Millest mõtleb igavene tuli, sellest pole mul aimugi. Vaevalt et ta üldse mõtleb. Eesti Gaas mõtleb igatahes sellest, et klientidel ka uuel aastal oleks toad ja kontorid soojad ning et säiliks puhas looduskeskkond."

Ø     Miks on nukuke nii pikuke sul?
Eesti kõige mehisema mehetunnuse omanikuks kuulutatud Max Tartust: "Aga sellepärast, et ma olen eelmises elus Vanajumalale eriliselt meelepärane olnud!"

Ø    Mis maksab (väike) saiapäts?        
AS LEIBUR tegevdirektor Ants Promann: "Saiapätse on palju. Väikesed maksavad paar-kolm krooni, tavalisemad, näiteks Kirde sai 5.50, eksklusiivsemad mõne krooni võrra rohkem."

Ø    Kuidas läks sul see mäng?
Kalevi korvpallimeeskonna peatreener Üllar Kerde: "Minul läks hästi. Süsteemne ja eesmärgipärane töö terve aasta jooksul tõotab häid tulemusi."

Ø    S tševo natšinajetsja rodina? (Millest saab alguse kodumaa?)
Vene Föderatsiooni suursaadik Eestis Konstantin Provalov jäi vastuse võlgu 

Ø     Kas teist keegi aru sai, kuhu Kati karu sai?
Kirjastaja Alo Murutar: "Katil on nüüd koguni kolm karu. Esimene peidab ennast näidendites, teine igapäevases ajakirjanikutöös ja kolmas – perekond – valvab Võrtsjärve ääres Tartumaa piiri Mulgimaaga." 

Ø    Üt le, millal tuled sa?
Kaitseministeeriumi pressiesindaja Madis Mikko: "Uuel aastal!"

Ø    Kus on kurva kodu?
Sotsiaalminister Eiki Nestor: "Rõõmudemaal, ikka rõõmudemaal."

Ø    Kus on su kodu, võõras mees?
Korvpallur Kurk Lee: "My home is in Baltimore, Md., USA. My wife and two kids live there. Estonia feels like home, too, but the weather is too cold here."  (Minu kodu on Baltimore´is, USA-s Marylandi osariigis. Seal elavad mu naine ja kaks last. Ka Eestis tunnen end koduselt, kuid ilmad on siin liiga külmad.)  

Ø     Kes nägi siin kord viimset mohikaanlast, uhket ja sirget, sõjakirves käes?
Rahvastikuminister Katrin Saks: "Palju toredaid inimesi."

Ø     Kuhu küll kõik lilled jäid? 
Euroopa tipptasemel lilleseadja, AS Shishi disainer Taivo Piller: "Laod on tühjad, lilled kõik maha müüdud. Äri läheb hästi, meie oleme rahul."

Ø     Kas sa Tihemetsa Tiinat tead? 
Saarde valla (kuhu ka Tihemetsa alevik kuulub) vallavanem Tarmo Kulu: "Tean ikka. Tihemetsas on baar nimega Tiina. Ja seal on baaridaam nimega Tiina. Neist võiks nii mõndagi head rääkida..."

Ø     Kes aias?
Tallinna Loomaaia direktor Mati Kaal: "Meie aias on inimeste ja kõikide muude elukate peas suur unistus, et lähitulevikus saabub aeg, mil on võimalik Veskimetsa maile endistest sõjaväeladudest kohandatud ajutise hädaabinõu asemele sammsammult üks korralik tänapäevasel tasemel liigikaitsega tegelev ning inimeste silmaringi laiendav institutsioon rajada, kuhu eestlased ei häbeneks ise tulla ega oma külalisi kaasa võtta."  P>

Ø     Millest sa elad ja hingad?
Eesti Vabariigi President Arnold Rüütel (pressiesindaja Karin Piiri vahendusel): “Vabariigi President ei pea võimalikuks teie küsimusele vastata.” P>

Enne saabunud aasta uutesse tegemistesse sööstmist võiks igaüks hetkeks aja maha võtta ja endaltki küsida “millest sa elad ja hingad?” või hoopis “millal maksan memme vaeva?”.  Ja üldse – rohkem laulda ja vähem muretseda.