6. novembrist jõustuv Euroopa Komisjoni määrus kohustab Euroopa lennujaamu kasutavaid reisijaid paigutama kõik lennukisalongi võetavad vedelikud kuni üheliitrisesse läbipaistvasse ja pealt suletavasse kilekotti, kusjuures vedelike - sealhulgas hambapasta, salvide, jookide jm - pakendite individuaalne maksimaalsuurus ei tohi ületada 100 milliliitrit.

Concorde'id jäeti roostetama

2003. aastal õhuliiklusest maha võetud ülehelikiirusega Concorde'i reisilennukid roostetavad Inglismaal vihma ja tuule käes, kirjutas Sunday Herald. Kuigi British Airwaysile kuulunud ajaloolistele lennukitele lubati algul ehitada eraldi angaarid, pole seda siiani juhtunud ning Bristoli lähistel säilitatava Concorde'i kerest leiti Save Concorde Groupi esindaja sõnul esimene roosteauk. Ka Manchesteri lennupargis ning Brooklandsi muuseumis hoitavad Concorde'id on jäetud loodusjõudude meelevalda. Spetsiaalne hoiuangaar on ehitatud vaid sellele lennukile, mis paikneb Šoti lennundusmuuseumis.

Scandic võitleb rinnavähiga

Põhjamaine hotellikett Scandic annetab 10% toa maksumusest võitluseks rinnavähi vastu, kui broneering on tehtud spetsiaalse "roosa hinnaga" ehk PR30PP koodi kasutades. Broneeringud osalevatesse Rootsi, Taani ja Norra hotellidesse on võimalikud kuni 31. detsembrini ning hinnad algavad hotelliketi teatel 49 eurost.

USA lennujaamad teevad trahvi

Ühendriikide lennujaamu kasutavail reisijail on põhjust olla ebaharilikult viisakas ja viks, sest keelatud esemetega turvakontrolli suundumine või TSA turvatöötajatega konfrontatsiooni sattumine võib tuua kaasa kuni 5000dollarilise karistuse, selgub ajalehes Dallas Morning News ilmunud artiklist. Turvaprotsessi "mittefüüsilise" segamise puhul piirdutakse väiksema, 500-1500dollarilise trahviga.

Innukaimad trahvijad on siiani olnud USA lõunaosariikide lennujaamad, kusjuures pingerea esiviisiku moodustavad Phoenix, Atlanta, Tampa, Los Angeles ja Dallas.

Iceland Express sirutab tiibu

Euroopast säästuhindadega Reykjavíkki lennutav Iceland Express on teatanud kavatsusest alustada odavlende Skandinaaviast USAsse. Läbi Islandi suunduvad lennud toimuks Suurbritannia tšarterkompanii Astraeus 233kohalise Boeing 757ga.