Lisaks sellele ütlesid Kanepiga koostöö üles veel Tallinki suuraktsionär Infortar, treener Mait Künnap ja tema Tallinki juhist mänedžer Enn Pant.

Pant täitis Kanepi mänedžeri ülesandeid alates 2008. aasta veebruarist. Toona hõigati miinimumeesmärgina välja tõusmine naiste tenniseedetabeli 25. parima sekka, mis ka täideti. Kanepi kõrgeim positsioon pärineb 2009. aasta 25. maist, kui ta oli 18. kohal. Sellele järgnes pikk mõõnaperiood, kui Kanepi sai erinevatel turniiridel kokku 12 kaotust järjest.

Käesolev hooaeg algas lootustandvamalt. Austraalia lahtistel meistrivõistlustel jõudis Kanepi teise ringi, kaotades tugevale Nadia Petrovale.

Praeguses tennise WTA edetabelis on Kaia Kanepi langenud 61. kohale.

Kanepit ja tema ümber sagivat toetajaskonda on viimastel aastatel iseloomustanud silmatorkav närvilisus ja tõmblemine - treenereid on kahe aasta jooksul vahetatud neli korda, loobuti Kanepi pikaajalise toetaja Valdo Randpere teenetest, meedia huvisse on aga tihti suhtutud tõrjuvalt.

Kaia Kanepi koduleheküljel seisab, et kommentaar AS-i Tallink Grupp ja AS-i Infortar 01.02.2010.a "üllatavale pressiteatele" avaldatakse kodulehel lähipäevil.

Eelmisel hooajal toetasid AS Tallink Grupp ja Infortar Kanepit kokku ligi kahe miljoni krooniga.