Surnuks kägistatud 28aastase Mari-Anna ema Angelina V. on sügavalt rahulolematu, et kurjategija sai vaid kaheksa kuud reaalset vangistust. Ema andis kerge karistuseni viinud kokkuleppemenetluseks nõusoleku. Ta ütleb, et tegi seda kohtusaalis pisarates ja kaitsja surve all.

Angelina mattis oma tütre, 28aastase Mari-Anna mullu novembris. Kohal oli 37 inimest, matusetalituse viis läbi õigeusu vaimulik. Kui kirst avati, kummardus Angelina tütre kohale ja kordas: „Tütreke, mida sinuga on tehtud!“ Mari-Anna lamas puusärgis, kael viltu, ema üritas tütre pead õigeks sättida.

Pärast Mari-Anna surma võeti vahi alla tema endine elukaaslane Volmar K., kelle vanematekodus Harjumaal Haibal oli tapetu veetnud oma elu viimase öö. Ekspertiis selgitas välja, et Mari-Anna oli surnud vägivaldset surma kägistamise läbi.

Tänavu juunis toimunud kohtuistungil rääkis Volmar, et kägistamine oli olnud osa „kokkuleppelisest seksuaalsest mängust“, mida tal tervikuna on raske mäletada, sest ta oli tol ööl joonud kõvasti alkoholi.


Avalehele
118 Kommentaari
Loe veel: