Jürgen Veber. Foto: Kanal 2 ---

Veberile kuuluval firmal JJV Productions õnnestus mais 2010 EASist saada projekti „The Path of Wonders“ raames alustava ettevõtte stardi- ja kasvutoetust 500 000 krooni ning lisaks novembris eksporditurunduse tarvis veel ligi 2,1 miljonit krooni. Omafinantseeringuna tuli projektidesse panna kokku ligi 2,4 miljonit krooni.

Venna rahaasju korraldav Jesper Veber ütles Ekspressile, et kui siiani töötati välja mitmesuguseid keerukaid illusioone, siis nüüd otsitakse tõesti võimalusi oma „teenuste“ eksportimiseks.
USA võeti sihikule peamiselt seetõttu, et tegu on suurima inglisekeelse turuga. Trikkide eksport ookeani taha olevat praegus siiski veel üsna algusjärgus ja Veberid annavad endale aru, et tulemusteni ei jõuta üleöö. Ekspordiplaan on koostatud neljaks aastaks.

„Nende kuudega oleme juba asunud teenuseid sihturu nõuetega vastavusse viima,“ räägib Jesper Veber. „Ühtlasi oleme asunud ette valmistama kõikvõimalikke reklaammaterjale. Paraleelselt tegeleme rahvusvaheliste kaubamärkide registreerimisega.“

EASi toetusega soetas JJV Productions endale põhivarana spetsiaalselt Jürgen Veberi trikivajadustele konstrueeritud, välja töötatud ning ehitatud valgustussüsteemi. Seda on Veberitel võimalik ühtlasi välja rentida keerukamaid valguslahendusi nõudvateks kontsertideks.