Kahuriga kärbse pihta: Vaatamata massiivsele reklaamikampaaniale Galojan Riigikokku ei pääsenud. (Marianne Loorents / Õhtuleht) Foto: Ardo Kaljuvee

Galojan raiskas 600 000 krooni võõrast raha kuus

Rotermanni keskuses avati näitus Amour Lemmikloomade eri. Indrek Galetini tehtud piltidel poseerivad heategavuse nimel: Max Kaur, Lauri Pedaja, Liis Lass, Rolf Roosalu, Anna-Maria Galojan, Angela Aak, Mari-Leen Kaselaan jt. Foto: Ardo Kaljuvee
Kleidid, bikiinid, g-stringid, mask, sviitrid, ehted, kingad, käekotid, tselluliidiravi, vitamiinikuurid… Politseis püüdis
Anna-Maria Galojan
ajada süü suursaadik
Riivo Sinijärve
ja tema naise kaela.

Anna-Maria Galojani lühike tähelend sündis paljuski tänu mõjukatele toetajatele.

Loe edasi...

TÄISNIMEKIRI: Galojani laristamise kroonika: stringid, soojamaareisid, juveelid…

Foto: Andres Putting
Täna hommikul pidi
Anna-Maria Galojan
maapaost Inglismaalt välja ilmuma, et hakata kandma viiekuulist vanglakaristust. Aga ei ilmunud, mistõttu ta ilmselt tuuakse sunniviisiliselt. Kohus mõistis Galojani süüdi suures ulatuses omastamises ja võltsitud dokumendi kasutamises ning määras talle ühe aasta ja 10 kuu pikkuse vangistuse, millest tal tuleb vanglas kohe ära kanda viis kuud.

Loe edasi...

Anna-Maria Galojan, „Esimese Eesti Liis Haavel“

Anna-Maria Galojan Vallo Kruuser / Eesti Ekspress
Sadade tuhandete kroonide omastamises süüdistatav Anna-Maria Galojan on krooniline võlgnik. Ta ei tagasta raha ärimeestele, ei tasu advokaatidele ega arstidele ja virutab isegi nunnade tagant.

Loe edasi...

Galojan šantažeeris justiitsminister Michalit ja võltsis oma elulugu

Foto: Andres Putting
Endine poliitik, väidetavalt Londonis redutav Anna-Maria Galojan, keda Eesti vanglaametnikud sel nädalal pikisilmi “koju” ootasid, hoiatas avalikult Reformierakonda, kuhu ta varem ise kuulus.

Loe edasi...

Tagaotsitav Anna-Maria Galojan võeti Londonis kinni

Foto: Ilmar Saabas
Teisipäeval sai justiitsministeerium Interpolilt teate, et Londonis on kinni peetud Eesti poolt tagaotsitavaks kuulutatud
Anna-Maria Galojan
.

Loe edasi...

Galojan pääses kautsjoni vastu vabadusse

Anna-Maria Galojan Krister Kivi
Täna oli Londonis Anna-Maria Galojani puudutav kohtuistung, kus kohus otsustas, et Galojan võib kautsjoni vastu vabadusse pääseda, ning Galojan haaras sest võimalusest kohe ka kinni.

Loe edasi...

Jooksik Galojan asus Refomierakonna vastu rünnakule

Foto: Ilmar Saabas
Parim kaitse on teadupärast rünnak. End vangla eest Inglismaal varjav

Anna-Maria Galojan
(30) näib seda hästi teadvat, sest temaga kohtudes

vormivad tütarlapse huuled ohtralt karme sõnu nii Reformierakonna juhtfiguuride kui Silver Meikari, nii riigikohtunike kui Eesti meedia kohta. Kõik on korruptandid ja skeemitajad, narkomaanid ja parteilise kasu nimel riiklike teenete pakkujad! Galojan – nii ühes kui teises mõttes teispool seda piire, kus

sanktsioonidekartuses pikemalt järele mõelda tuleks –

võib seda enda endale lubada. Kuna ettepanekuga süüdistusi dokumentide

või e-kirjadega tõestada

Galojan ei soostunud, on mõned kõlanud nimed jäetud avaldamata.

Loe edasi...

Anna-Maria Galojan peab vangi minema

Rain Boitsov
Anna-Maria Galojan,
kes mõisteti süüdi ligi 60 000 euro omastamises, peab karistuseks määratud viis kuud vabadusekaotust reaalselt vanglas ära kandma, sest riigikohus tema kaebust arutlusse ei võtnud.

Loe edasi...

Galojani sarnaselt on Eestist veel jooksus 77 lindpriid

Täielik nimekiri kurjategijatest, kes pole asunud neile kohtu poolt määratud vangistust kandma.

Loe edasi...

Nunnad hoos (peaosas Anna-Maria Galojan)

Delfi
Telefoniintervjuu Kuremäe kloostrisse nunnaks läinud Anna-Maria Galojaniga.

Loe edasi...

Kelmil kenad hobused, litsil libed elajad

Erakogu
Valik kelmilugusid Eesti Ekspressi arhiivist

Loe edasi...

Eesti meediat juhitakse KGB meetoditega, teab TÜ poliitikateadlane Galojan

Anna-Maria Galojan Foto: Ilmar Saabas
Ajaleht Baltic Times avaldas värskes numbris analüüsi, mille kohaselt nõndanimetatud vaba ajakirjandus Eestis on jälgi sunni all: "Gulagi vangilaagrit pole vajagi - toimivad cash ja ähvardused". Analüüsi autoriks on Tartu ülikooli välispoliitikaanalüütik ning poliitikateadlane Anna-Maria Galojan.

Loe edasi...

Fläsh! Üllatav kohtumine Londonis

Rotermanni keskuses avati näitus Amour Lemmikloomade eri. Indrek Galetini tehtud piltidel poseerivad heategavuse nimel: Max Kaur, Lauri Pedaja, Liis Lass, Rolf Roosalu, Anna-Maria Galojan, Angela Aak, Mari-Leen Kaselaan jt.
Teisipäeval esines president Toomas Hendrik Ilves The Henry Jackson Society kutsel Suurbritannia parlamendi alamkojas, et rääkida küberkaitsest ja e-valitsemisest sealsetele parlamendiliikmetele, poliitikakujundajatele ja arvamusliidritele.

Loe edasi...

Galojan: "Keskaegne nõiajaht toimib suurepäraselt meie vabas vabariigis"

Eestis omastamise ja dokumendi võltsimise süüdistusega kohtu ette saadetud Anna-Maria Galojan avaldas hiljuti Baltic Timesis artikli, kus heitis ette Eesti ajakirjanduse kallutatust ja juhtimist KGB meetoditega. Enda tiitliks märkis Galojan "political scientist and foreign policy analyst at Tartu University". Anna-Maria Galojan vastas Ekspressi veebitoimetuse küsimustele.

Loe edasi...