"TÖÖPOSTIL": Jälitaja Leo joob kohvi ja ootab kannatlikult oma huviobjekti tööpäeva lõppu. Kui neiu parklast stardib, järgneb talle ka Leo. Andres Putting

Treilmann kirjutas, et klientide turvalisus ja privaatsus on Taxify jaoks väga olulised. Enne kui juhid Taxify platvormile sõitma pääsevad, tehakse taustakontroll.

Taxify kontrollib juhtide tausta, karisturegistri väljavõtet ja jälgib jooksvalt juhtidele jäetud hindeid ning klientide tagasisidet.

"Täna avaldatud artikli valguses on antud juhi jätkamine Taxify juhina selgelt vastuolus meie ootuste ja kvaliteedistandarditega. Seega on juht blokeeritud kuni uute asjaolude selgumiseni," teatas Treilmann.

Taxify kutsub kliente üles jätma alati iga sõidu kohta tagasisidet, et firmal oleks võimalik erinevatele juhtumitele kiiremini reageerida.

Eesti Ekspress avaldas täna artikli sariahistajast Leo, kes viimase aasta jooksul jälitab ühe ettevõtte naistöötajat kui viimane hommikul tööle sõidab ja õhtul töölt koju sõidab.

Leo ei löö risti ette ka tütarlapsele järgneda kaubanduskeskusesse. Sellest hoolimata väidab mees, et tegemist on lihtsalt tema trajektooriga.

LOE KA: Väsimatu sariahistaja Leo jälitab ühe ja sama ettevõtee naistöötajaid