Niisuguseid maksumaksja kulul “tiksumise” kohti otsis Keskerakond ka linnaosavalitsustes ja muudes maksumaksja raha eest töötavates haldusüksustes, näitavad kohtudokumendid, mille avaldas esmakordselt Eesti Päevaleht 2014. aastal.

Näiteks oli vaja leida amet sotside taga nuhkinud Ivor Onksionile. Sellega tegeles aktiivselt Keskerakonna toonane peasekretär Priit Toobal, kes pöördus oma murega nii Karin Tammemäe (siis Põhja-Tallinna linnaosa vanem) kui pommitas kirjadega Edgar Savisaart ennast. Isegi Keski võtmeisik ja tänane transpordiminister Kadri Simson ei leidnud Onksionile tööd ( "„Täitsa jama,noh,” tõdes Simson telefonis.").

Kuna seegi variant langes ära, helistas Toobal nüüdseks ametist lahkunud Tallinna Linnatranspordi AS-i juhatuse esimehele Enno Tammele. Sellest vestlusest on jäädvustatud järgmine lõik:

"„Selliseid kohti ei ole paraku enam ühtegi,”teatas Tamm Toobali küsimise peale. „Mul on juba kolm tiksujat ja fond miinuses.

Toobal möönis vastu, et tõepoolest, bussijuhti Onksionist ei saaks, kuid küsis, kas tal mõnda PR-nõuniku kohta oleks võimalik anda.

„Mugavustöökohta pole,”vastas Tamm."

Teisisõnu: TLT oli Keskerakonna jaoks üks priske udar, mida lüpsti lausa erilise innuga.