Äsja lõppes ERRi poolt korraldatud "Suur Eesti rocki küsitlus", kus parimaks heliloojaks valiti Rein Rannap ja parimaks teoseks "Nii vaikseks kõik on jäänud". Eesti taasiseseisvumise aastapäeval toimub Tallinna lauluväljakul ajalooline kontsert, kus legendaarse ansambli Ruja teosed kõlavad seatuna sümfooniaorkestrile. Dirigendipuldis on Kaspar Mänd, klaveril loomulikul Rannap ise.

Kontserdi solist ja seadete autor Rein Rannap on koos ERSOga lavale kutsunud Peter Põderi ja Jörgen Pakkase kitarridel, Kaarel Liiva basskitarril, Ramuel Tafenau trummidel ning Kaspar Tamburi süntesaatoritel.

„Mul on suur heameel järjekordse ulatusliku koostöö üle. Tean, et mu uued seaded saavad kõlama parimas kvaliteedis, mida on üldse võimalik ette kujutada. Pingutasin orkestreerides muuhulgas ka selle nimel, et ERSO muusikutel oleks seda kava mängida huvitav ja vaheldusrikas,“ kirjeldab Rein Rannap kontserdiks valmistumise protsessi.

Neljapäeval toimuva kontserdi kavas on Rannapi armastatuimad meloodiad, mida publik teab tõenäoliselt peast: “Eesti muld ja Eesti süda”, “Rahu”, “Nii vaikseks kõik on jäänud”, “Ilus maa”, “Suudlus läbi jäätund klaasi”, “Need ei vaata tagasi”, “Sa oled mul teine”, “Õunalaul”, “Eile nägin ma Eestimaad”, “Must lind”, “Must ronk”, “Kel on laulud laulda” ja paljud teised.

OLULINE INFO:

üritusele müüakse täpselt 1900 piletit.
kohapeal tulevad müüki piletid vaid juhul, kui kõiki pileteid eelmüügist ära ei osteta.
mistahes haigustunnustega inimesed ei ole üritusele lubatud.

Piletid kontserdile müügil nii Piletilevis kui Ticketer.ee-s.