„Siin on hea rahulik ja vaikne. Samas saab sujuva liikluse korral ligi kümne minutiga Tallinna kesklinna,” teab ALG Liisingu müügijuht Hirvo Lukas Niidu tee ridaelamu plusse nimetada. Kindlasti on peredega inimestele suureks abimeheks asjaolu, et läheduses asub lasteaed ja mitu kooli – Järveküla Kool ligi 800 meetri ning Peetri Lasteaed-Põhikool kilomeetri kaugusel. Et kinnistu lähedalt läheb mööda korraliku valgustusega kergliiklustee, saavad lapsed ilma vanemate abita ise turvaliselt kooli ja huviringidesse jalutada. Ka Selver on mõnusa jalutuskäigu ehk ligi kilomeetri kaugusel.

Foto:

Omaette väärtuseks on seegi, et mõlemal majal on aiaga piiratud laste mänguväljak, millel hea köögiaknast silm peal hoida. Samuti on sõiduteest kaugemale ehitatud ridaelamud ise aiaga ääristatud. Nii et kui peres on koduloomi, saab nemadki rahuliku südamega õue hullama lasta. Päikesekummardajate rõõmuks asuvad aga maja taga esimesel korrusel suured terrassid just lõuna ehk päikese poole. Kuna tänapäeval kipub paljudes peredes juba kaks autot olema, on igale boksile kaks parkimiskohta ette nähtud. Ent ka külaliste autod mahuvad kenasti ära.

Et Niidu tee ridaelamud on oma linnaläheduse ja praktilise elukorraldusega juba mitmegi pere südamed võitnud, on müügis veel ainult kolm viimast boksi.