Maja taga on korralik riigimets, kus saab nii marjul kui ka seenel käia ning hea õnne korral mõnd julgemat metslooma kohata,” nimetab ALG Liisingu müügijuht Hirvo Lukas Teigari tee arenduse järjekordset plussi selle pikas nimistus. Kuna tegemist on riigimetsaga, võib pealegi veel kindel olla, et niipea sinna koppa maasse ei lööda. Kummagi elamupoole suuruseks on 151,3 m2 ning kogu krundi pindalaks 2931 m2 . Et valdava osa sellest moodustab mets, pole siiski põhjust suuremat muruniitmist peljata.

Foto:

Kuid sellega ei piirdu arenduse plussid teps mitte. Näiteks, kui paljud saavad öelda, et nende kodu asub merest vaid 300 meetri kaugusel? Ent Teigari tee elamu on just niikaugel. Talvel, mil puud on raagus, avaneb koduaknast ka hunnitu vaade merele. Soovi korral saab aga õhtuti end diivanile kerra tõmmata ja kaminatuld nautida – korsten on olemas, vaja veel ainult sobiv kamin välja valida. Ja kui linnas ei tihka enam keegi last üksi mänguväljakule saata, siis siin on see igati turvaline. Vallavalitsuse rajatud mänguväljak asub elamust ligi 100 meetri kaugusel ning on korraliku aiaga ümbritsetud. Merehunte rõõmustab aga kindlasti tõik, et lähim jahi- ja paadisadam asub ainult kolme kilomeetri kaugusel.

Foto:

Vähe on kohti, mis pakuvad sellist privaatsust, vaikust ja rahu. Luksus, mida suurem osa ei saa endale lubada. Ja et tegemist on paarismajaga, on see muuhulgas ideaalne lahendus neile, kes on juba mõnda aega otsinud tulutult võimalust rahu ja vaikust armastavad vanemad või vanavanemad enda kaitsva tiiva alla võtta.