Riina Solman Foto: Rauno Volmar

SUURE HINGEGA HUNT Brigitte Susanne Hunt, kes on kuulus selle poolest, et ta on kuulus, andestas kolleegi musutanud peikale Ron Nõmmele öise libastumise, aga paar läks siiski pärast 1,3 aastat kestnud suhet lahku, aga Ron on siiski endiselt imeline!

EKSPRESS MEEDIA Oh, küll on tore töötada meie meediamajas! Muudkui naerata ja toksi kirjutada. Ei mingeid üldkriisikoosolekuid, mässe, ultimaatumeid ega jahti vilepuhujatele. Ptui, ptui, ptui!

PROUA PARANOIA PAJATUSED „Tihti aetakse sassi perevägivald ja peretüli, aga iga selline kokkupõrge, mis võib füüsiliseks üle kasvada, ei ole perevägivald,“ ütles rahvastikuminister Riina Solman esmaspäeval Pelgulinna sünnitusmajas esinedes. Et mitu korda ja mismoodi siis füüsiline peab olema, et perevägivald oleks?

ID-KAARDI VAEVADE TEE Tartu Ülikooli töötajad avastasid ID-kaardis jälle mingi nõrga koha, aga see on liiga keeruline värk, et keskmised ajud sellest midagi mõikaksid. Ja üldse, plastkaardid on nii 2000ndad, tänapäeval tuleb kasutada Smart-IDd!