SÜSINIKKU POLE OLEMAS: Teadlased pole veel leidnud tõestusviisi, mis Hando Tõnumaa kriitilist meelt rahuldaks. Foto: Madis Veltman

TALLINNA TV KUSTUTAS TULED Tallinna maksumaksjate raha raiskamise lõpetamine Tallinna totaka asjaarmastajate ja vandenõuteoreetikute tubateatri peale on õige samm. Edgari Savisaare ehitatud paralleelriigist on varsti järel vaid õnnetud varemed.

ERI PAARIST JALANÕUD Sel sügisel on moe­kas panna ühte jalga valge, teise must king või siis hoopis üks roosa, teine punane jalavari – variante on lõputult. Jäägem moodsaks!

TALTECH – TULD VILEPUHUJALE! Tallinna Tehnikaülikoolis ei jäeta teadusraha valest kasutamisest teatanud ameeriklasest vilepuhujat rahule, vaid rektoraadi büroo töötaja jagas tema kohta „hoiatusi“. Selline kahetsusväärne käitumine hoiab Tallinna Tehnikaülikooli endiselt ühiskonnas negatiivse tähelepanu all.

LAMEMAALANE NURISEB Tartu Ülikoolis sooritati nn Cavendishi katse Maa gravitatsiooni olemasolu tõestamiseks. Juhtiv lamemaalane Hando Tõnumaa saabus hilinemisega ning ei jäänud katsega rahule. Mis teha, teadlased peavad edasi nuputama!