Paris Fashion Week Foto: BFA, David X Prutting/BFAnyc/Sipa USA

AIDATA ON HEA! Norras elav islandlane Gissun Simonarson leidis Twitterist liigutava foto, millel üksik­isast Süüria põgenik müüb Liibanonis tänaval pastapliiatseid, väsimusest nõrkenud nelja-aastane tütar süles. Gissun korraldas veebis mehe toetamiseks rahakogumise ja kolme päevaga laekus sajast riigist 5500 inimeselt üle 150 000 dollari.

TOETUSKONTSERT “SÕBRALIK EESTI” Pärast peotäit meeleavaldusi, mida on ilmestanud rassistlikud loosungid, hüüatused ja T-särgid, toimub lõpuks midagi ka neile, kes arvavad, et saaks hakkama ka vihakõneta. Tallinnas, Vabaduse väljakul, sel pühapäeval.

VÕITLEV VÕHIKLIKKUS Sotside pealik Jevgeni Ossinovski ütles, et Urve Palo võitles vapralt monopolistiga – Saaremaa laevaärimehe Vjatšeslav Leedoga. Pole liigne meelde tuletada, et võitluse tulemusena läks “monopol” lihtsalt eraettevõtte käest riigiettevõtte kätte, mille juhtkonnal, nagu tuleb välja, oli ka erahuve. Mida kaugemal on võitlev võhiklikkus riigi valitsusest, seda parem kõigile.

KARDASHIANID VALGESSE MAJJA? Kanye West teatas, et nimetab end 2020. aastal USA presidendiks, seega saab tõsielustaarist Kim Kardashianist esimene leedi. Oleks isegi naljakas kui juhtumisi poleks tegemist maailma võimsaima riigiga. #trumpvswest20