Hüljes Laulasmaa rannas Foto: Andres Putting
GUUD BÄÄD
VAIKNE VAIB Sel laupäeval kell 21 algab Tallinnas Maarjamäe lossi suvesaalis hääletu disko, kus osalejatel palutakse kaasa võtta oma pleier ja kõrvaklapid, playlist’is soovitatavalt 80. aastate muusika. Sel ööl saavad naabrid rahus magada... VAENE VIGRI Pärast neljakümneaastast rahuaega peab taas poolsada eesti vetes elavat hüljest oma elust jahimeeste tõttu ilma jääma. Kaastundlik inimene ütleb ei hülgenahksetele mütsidele ja hülgegurmeele!
„PLEKKTRUMM“ GRASSI MÄLESTUSEKS Järgmisel esmaspäeval on kinos Artis võimalik vaadata Günter Grassi romaanil põhinevat filmi “Plekktrumm” natsi-Saksamaa tõusust ja täiskasvanute maailma absurdsusest läbi väikese poisi silmade. Kõik kinno, nii head kraami ei anta tihti! HABEMED Aeg troonil on ametlikult läbi. Lisaks sellele, et habeme soovitavad maha ajada kõik Tallinna trenditeadlikumad juuksurid, jõuti habeme hügieeni uurinud New Mexico laboratooriumis ebameeldivale teadmiseni: habemed on sama räpased kui tualettpotid. Phüäk!


Eesti jahimehed küttisid Soomes viigerhülge, mida seal on lubatud teha, kuid Eestis hakatakse küttima ainult hallhüljest. Segi need kaks jahimeeste kinnitusel ei lähe – kes on neid kordki vee peal näinud, oskavad vahet teha.(Maaleht)