Eesti Jalgpalli Liidu All Stars sõpruskohtumine Orissaare staadionil Orissaare esindusmeeskonnaga. Legendaarne Mart Poom hoidis oma värava puhtana . Mängu võitis All Stars, treeneritööd toimetas väljaku serval Aivar Pohlak Foto: Irina Mägi

GUUDBÄÄD
ORISSAARE TAMM Euroopa Aasta Puu tiitlile kandideerib suur tamm, mis seisab Saaremaal Orissaares keset jalgpalliplatsi. Eestlased on Orissaare tamme poolt andnud juba üle 5000 hääle, samal ajal kui Prantsusmaa puu on kogunud vaid paarkümmend häält. Teeme ära! Hääletamise aadress on www.treeoftheyear.orgTALLINN ART SPACE’I AKTSIOON Kunstiteostest (olgugi nad koopiad) teerulliga ülesõitmine ei olecool, pigem lapsik viis tähelepanu püüda. Lõhkumise asemel võiks keskenduda loomisele.
POOLA TARTUS Tartu Kunstimuuseumis avatakse nädala lõpus näitus “Minu Poola. Mäletamisest ja unustamisest”, millega meenutatakse 70 aasta möödumist koonduslaagrite vabastamisest ja Teise maailmasõja lõpust. Tegemist on esimese holokaustiteemalise kunstinäitusega Eesti kunstiinstitutsioonides.LANGI EI LASTA SAATESSE „OLUKORRAST RIIGIS“ Rein Lang teatas, et asub pärast riigikogust lahkumist tööle ja… kohe tõmbas Margus Allikmaa sellele kriipsu peale. No see on reaalne kaka!