Foto: Telia

Pajos sündis Stockholmis, kuid tema isa oli eestlane. Ta on töötanud 25 aastat Ericssonis juhtivatel kohtadel, lisaks Brasiiliale veel näiteks Venemaal, USAs ja Colombias. Töö on teda sundinud kolima 7-8 korda. Eestisse tuli Pajos 2018. aasta suvel koos perekonnaga. Ta on juhtinud pool aastat Telia Eestit.

Töötamine erinevates riikides on Pajosele andnud unikaalsed kogemused inimeste ja organisatsioonide erinevustest. Ekspressi konverentsil jagab ta neid kogemusi esmakordselt avalikult.

Eesti Ekspressi kutsel tulevad 18. aprillil 2019 Tallinnasse Eesti ja naabermaade ärksamad arvamusliidrid ja originaalsed mõtlejad. Konverentsil „Julgus teha teisiti” astuvad teiste hulgas üles mitme globaalse bestselleri autor Nicholas Taleb, ingelinvestor ja Stanfordi ülikooli äriosakonna õppejõud Nir Eyal, kes on kirjutanud enim müüdud raamatu „Hooked: How to Build Habit-Forming Products” tehnoloogiasõltuvusest ja pannud sellega kogu tehnoloogiamaailma endast rääkima, samuti 50 mõjukaima tehnoloogia vallas tegutseva naise hulka kuuluv Linda Liukas, turundusvaldkonna tuntuim ja vastuolulisim teisitimõtleja Bob Hoffman, Eesti juurtega värvikaim ja rahvusvahelisel maastikul silmatorkavaim kunstnik Kalev Mark Kostabi ning Eesti üks edukamaid sportlasi Gerd Kanter.