Foto: Shutterstock

Esimesel korral peitis ta uimasti kinda sisse kinniteibitud pakendisse, kuid jäi piiripunktis vahele. Ära võetud sinist värvi pulbri kogus oli vaid 0,68 grammi, kuid sellest saanuks laksu alla viia 118 tavalist inimest.

Himu „soola“ järele oli aga nii suur, et naine läks uuesti Venemaale ja soetas veel 0,94 grammi pulbrit (gramm maksab 3000 rubla ehk umbes 43 eurot).

Seekord otsustas naine olla nutikam ning peita kondoomi sisse mähitud uimastid „kaugemale“, mis tähendas nende toppimist enda sisse. Piiripunktis otsiti tema ja ta kompsud läbi, kuid ei leitud loomulikult mitte midagi. Naise reetsid aga tema telefonis olnud fotod, millest võis järeldada, et ta oli soetanud uimasteid. Tollitöötajad saatsid Olga kohalikku haiglasse günekoloogilisele läbivaatusele, kus keelatud kraam kohe üles leiti.

Olga ütles kohtus, et ei oska neid emotsioone edasi anda, mis teda tabasid, kui ta teine kord piiri peal kinni peeti. Ta ei karda vanglat. Häbi on talle tähtsam. Ta ei taha lapsi häbisse viia.

Olga pattude sekka kuulus amfetamiini ja „soola“ müümine ning uimastitega kostitamine. Lisaks kolmeks kuuks türmi panekule sai ta veel peaaegu kolme ja poole aasta pikkuse tingimisi vangistuse.