Foto: Twitter/Mike Huckabee

Huckabee jagas Twitteris Toompea lossi ja Nevski katedraali ees tehtud pilte, kirjutades, et "eestlased teavad, kui õudne on sotsialism - suurepärased inimesed, kes hindavad vabadust."

Huckabee on Läänemere sadamaid läbiva kruiisireisi "The Baltic Experience" giid ja maskott. Hinnad 9 päeva kestvale reisile algasid 5250 dollarist.

Aastatel 1996-2007 Arkansase kuberneriks olnud Huckabee kandideeris nii 2008. kui 2016. aastal vabariiklaste eelvalimistel partei presidendikandidaadiks. Alates 2016. aastast on Huckabee üks Donald Trumpi lojaalsemaid toetajaid. Ta on võrrelnud USA praegust riigipead Winston Churchilliga ja leidnud, et Trumpil on 32aastase energia. Mõnede allikate väitel pakkus Trump presidendivalimiste võidu järel Huckabeele tähtsat suursaadiku kohta Iisraelis. Huckabee tütar Sarah Sanders on samuti kirglik Trumpi kaitsja, kes töötas kuni tänavu juulini Valge Maja pressisekretärina.

In Tallinn Estonia. In front of Russian Orthodox Church and Parliament. Estonians know how awful socialism is-great ppl who cherish freedom! I love Tallinn & ppl here. pic.twitter.com/x0dkFoqFt4

— Gov. Mike Huckabee (@GovMikeHuckabee) August 11, 2019