MEIE ÜHINE LOPUTUSVESI: Enne basseini hüppamist võiks enda intiimpiirkonnad duši all üle käia. Shutterstock

Ma püüan olla rahulik, ma olengi maru rahulik. Ma mõtlen selle peale, et sitasurma polevat keegi veel surnud ja kuidas kõrvits sita peal suureks kasvab. Ma olen rahulik, kui pesen end ujulauksest kaugemal asuva duši all ega näe neid naisi, kes arvavad, et suvel on nad puhtamad kui talvel ja otse ujulasse marsivad. Neid, kellel on basseinis räpahelvestest hall lint järel. Natuke tolmurulle nabast, varbavahemustus, tiba verised plaastrid, karvad ja kommipaberid kuskilt voltide vahelt. Higi suhtes polegi midagi õiendada, trenni tehes seda ikka eraldub, aga need intiimpiirkonnad…

Käsi nad pärast potil käimist ja enne söömist eeldatavasti pesevad, aga kas lonksavad ka enda loputusvett hea meelega? Ei? Aga miks, oh miks siis ütles üks kena daam, et ta ei näe tarvidust pesta, käis ju ainult tualetis?! Võib-olla proua, kelle pesemata juuste hais käib üle kloori, on ülejäänud kere ikkagi puhtaks küürinud?!

Kallid inimesed, reiepealsed ja käsivarred, mis siiski vahel üle loputatakse, polegi mu probleemi juur. Mõtleks sellele, mis kohad kõige kergemini haisema lähevad, ja peseks neid, sest seal on bakterid ja seened. Roojasiirdamine olevat tõusev trend küll, aga lubage mul oma doonor ise valida. Tuhat tänu!!

PS. Beebide basseini ei julge ma üldse minna. Oma musitupsu tagumiku loputab üle iga kümnes ema. Neist omakorda iga viies enda oma.