Fotokollaaž
1. Koidula piiripunkti saabutakse tumedate Volkswagen Transporteritega. See on silmapaistmatu, aga töökindel ja turvaline masin. Venelased on oma autol siiski igaks juhuks numbrimärgi maha kruvinud.
Volkswagenid kaader videost
2. Sillal saavad kokku Vene ametiisik ja kaitsepolitsei asedirektor Aleksander Toots. Kõlavad „Tere!“ ja „Privet!“, imetletakse Piusa jõge ja laiutatakse käsi stiilis, et „noh, siin me nüüd jälle oleme“.
kaader videost
3. Toots ja vene ametnik haaravad jopetaskust paberite järele, vehitakse veidi nendega. Mehed näitavad autodes istujatele, et nüüd saab vahetuse ära teha.
kaader videost
4. Autodest väljuvad spordikottidega ja kulunud jopet või dressipluusi kandvad mehed – nemad ongi spioonid.
kaader videost
5. Spioonidega koos tulevad autost välja ka relvastatud ja maskides mehed. Eston Kohveri vahetamisel läks venelastel sellega veidi nihu.
Eesti maskistatud tüübid kaader videost
6. Kui eestlaste abijõud olid automaatrelvadega „kapid“, siis venelaste omad nägid välja nagu Lasnamäe narkarid – nokkmütsides ja rätikud suu ees.
Vene suvalised rullnokad . kaader videost
7. Raivo Susi üleandmisel on veast õpitud.
kaader videost
8. Nüüd on kõik neli meest sillal koos. Vene üleandja ja spioon Aleksei Dressen embavad üksteist jõuliselt, justkui soovides, et see hetk ei lõpeks eal.
Dresseni embamine kaader videost
9. Aleksander Toots teeb katse ka Eston Kohverit kallistada, kahjuks selgub, et viimane pole kallistaja-tüüp.
Püüe Kohvrit kallistada. kaader videost
10. Raivo Susiga läheb tal paremini.
Vene maskistatud tüübid kaader videost

11. Üleandjad viipavad üksteisele: „Järgmise korrani!“ Eesti ja Vene pooled jalutavad oma autodesse ja sõidavad minema. Eesti avalikkus ei kuule meie päästetud spioonidest enam suurt midagi.