Järjekordne uudisteos on lisandunud kodumaise roppkirjanduse varasalve. Toomas Verrevi “Margot”, alapealkirjaga “pildikesi päälinna intelligendi elust”, sumpab Kaur Kenderi loomingulistes jälgedes varjamatult, häbitult. Ka “Margotis” kõlavad tõdemused, et naised on emased ja mehed on isased, kõik odav on labane ja nii edasi. 

Raamatu esitlusel  Lounge Kaheksas viibis ka Kender, kes avaldas teosele sõbralikku tunnustust, lisades, et tal endal on tunne, nagu võis olla Dr. Drel, kui ta kuulis Eminemi esimest korda räppimas. Verrev ise arvas, et raamatu avaldamine aitab tal rohkem naisi saada.

 “Margot” on 175 lehekülge peamiselt lühilauseid. Meespeategelaseks magistrant ja õppejõud Arvin Kasteet, kes oma hobide kohta ütleb, et: “ei olegi nagu eriti, kui, siis bioloogilised, ehk joomine ja keppimine”. Verrev tahab enda loodud tüübiga näidata moodsat segu vaimsusest ja kehalisusest, kusjuures üks ei õilista teist – pigem on tegu “üliinimesega”, kellele kõik on lubatud, kuna ta lihtsalt peab end niivõrd “kõvaks tegijaks”. On see hea või halb – see on juba filosoofiline küsimus.