08.09.2021, 00:35
Tapetud mehe ema jahmatav avaldus: „Jutt oli, et enne ei liigu ei prokurör ega politsei, kui me ei maksa“
(269)MIS ASJA?! Mihkel Haaveli ema sõnul küsiti talt 25 000 eurot, et poja surma põhjustanud poksija antaks kohtu alla.

FOTO:
Poja kaotanud ema pettumine õigussüsteemis pole kahjuks midagi erakordset. Sel kevadel väljendas Harju maakohtus toimunud avalikul istungil oma sügavat rahulolematust ka Saaremaa tuntud arst Varje Haavel.
Tema poeg, apteegiäris tegutsenud 39aastane Mihkel Haavel suri mullu suvel rusikahoopidest saadud vigastustesse. Mihkel Haavel oli saripettur Liis Haaveli vend.
„Kolm kuud oli surmast möödas, tapjaga ei olnud tehtud midagi ja uurija ei tundnud meie vastu üldse huvi. Ainult nii palju, et esitage nüüd tsiviilarved (ilmselt mõtles ta tsiviilhagisid – EE),“ rääkis ema.