Erinevalt väga paljudest väikeriikidest on Eestil oma eristuv kuvand. On hea teada-arvestada, milline on see Eesti, mida teistele selgitame.

Matti Maasikas

Eestis kehtiv seadus, mille kohaselt laps ei saa psühhiaatrilist abi ilma vanema nõusolekuta, on põhiseaduse­vastane. Kuid Riigikohtul pole võimalik sellega tegeleda enne, kui keegi probleemiga nende poole pöördub.

Ants Nõmper, advokaadibüroo Ellex Raidla partner

Riigikogu töö peatamine sisutu rahvahääletuse nullimiseks on opositsiooni poolt riskantne käik. Aga miks mitte proovida?

Erik Moora

14. 12. 2020 ilmunud Eesti Ekspressi artikkel ’’Tunnistajad rääkisid lapse tapnud garaažiuksest kohtus teist juttu kui politseile pärast õnnetust’’ sisaldab kahetsusväärset etteheidet Maria Mägi Advokaadibüroo advokaatide tegevusele.

Näo kaotanud inimkond ei ole võimeline oma tegusid adekvaatselt analüüsima.

Jaak Jõerüüt

Kuigi asukoha ja majanduslike suhete poolest oleme väga lähestikku, on Eesti ja Soome inimesed aastatega üksteisest võõrdunud. Koroonaepopöast väljatuleku järel võiksime astuda pika sammu teineteisele lähemale.

Heikki Sal-Saller, suhtekorraldaja

Nähes igas Pekingi sammus sihilikku katset inimõigusi väärata, ei suuda me eales mõista, millised on selle režiimi tõelised eesmärgid.

Urmas Hõbepappel

Euroopa Liikuvusnädal avati Tallinnas autovaba päeva tühistamise ja tasuta parkimisega. Jalgratturitele ja linnaelanikele, kes on unistanud juba aastaid turvalisemast ja mugavamast liikluskorraldusest ning kaasaegsest linnaplaneerimisest, ei tulnud see suure üllatusena.

Züleyxa Izmailova, Roheliste erakonna juht