Otsib värsket verd: “Ma ei näe mingit põhjust, miks näiteks Eestis ei võiks toimuda samasugune plahvatus, nagu toimus Kopenhaagenis – korraga murdis USAsse viis või kuus Taani bändi,” ütleb plaadifirma Captured Tracks omanik Mike Sniper, kes märtsi lõpus Eestisse tuleb. Foto: Captured Tracks

Olulise USA plaadifirma Captured Tracks omanik Mike Sniper tuleb Tallinn Music Weekile nuusutama meie indie-õhku ning otsima oma kompaniile värsket verd. Tema plaanid on tõsised – selleks, et pikemale reisile minna, palkas ta firmasse mitu uut töötajat. Kohtasin Mike’i läinud sügisel Tamperes, üritusel Musiikki ja Media.

“USAs oleme teinud kõik mis meie võimuses,” ütleb Sniper. “Meil on aeg uurida läbi Soome ja Eesti ja Baltimaad ja nii edasi... Põhja-Ameerika jaoks on Mandri-Euroopa üks puurimata maardla, ma tunnen, et New Yorgi – või miks mitte ka San Francisco, Chicago ja nii edasi linnade muusikasõpradel on nälg siinse muusika järele. Võtame näiteks teie Pia Frausi – tüüpilisele Ameerika indie-huvilisele pakuks selline bänd palju rõõmu.”

Avalehele
0 Kommentaari
Loe veel: