„Tallinna liiklus on nagu Kört-Pärtli särk!“ vastab Hanah talle omasel rahulikul toonil, kui uurin, kuidas ta end pealinnas rattaga sõites tunneb. „Kõik on üksteise peale vihased, keegi kuskile minna ei saa.“

Aga ilmavaate ja elustiili tõttu sõidab ta tööle just rattaga. Ta elab riigikogu hoonest poolteise kilomeetri kaugusel, nii et auto soetamiseks ta mingit põhjust ei näe. Pealegi on auto omamine tema sõnul tüütu. Kui vaja, sõidab rendiautoga. Talveks on kaalunud elektriratta ostmist.

Hanah Lahel polnud kunagi olnud plaani ega unistust hakata poliitikuks ja tal pole ka kindlat soovi tingimata poliitikasse jääda, aga kliima- ja keskkonnateemadele kavatseb ta küll oma elu pühendada.

Twitterist tundub, et mõned EKRE liikmed töökiusavad sind.

Käitumine mõndade EKRE liikmete poolt ei oleks mitte kuidagi aktsepteeritud üheski teises töökohas. Miks peaks see siis riigikogus aktsepteeritud olema? Minu jaoks on siiani suur šokk see, kuidas EKRE liikmed käituvad kaamera ees ja kaamera taga. 180 kraadi pööre. Avalikult lõõbitakse ja lahmitakse minu suunas, ollakse labane, pärast tullakse minu juurde ja öeldakse, et