Nii sai kõrgete lagede, suure kamina, basseini ja tenniseväljakuga häärberi ülakorrus ja kaminasaal Eestist 170-ruutmeetrise tammepõranda, lisaks ostis Apple'i mees oma kodukontorisse 25-ruutmeetrise pähklipõranda ning eritellimusel valminud Bole trepi. Kogu krempel läks maksma ligi 25 000 USA dollarit.

Sageli käivad Bole inimesed ise klientide juures mõõte võtmas ja paigaldamas, aga seekord tegi selle töö ära üks kohalik firma.

Tammepõrand viimistleti kohapeal eriti edevaks, sellesse harjati käsitsi suured vaod. See oli esimene Bole põrand Põhja-Ameerikas ja Apple'i mees jäi väga rahule. Kohe tellis ka tema kolleeg endale Paldiskist põranda (116 m2), mis saadeti California poole teele veebruaris.

Aasta jooksul on Bole USAsse müünud põrandaid kokku alla 1000 ruutmeetri.

Tänavu saavad Eestist põranda teiste hulgas üks villa Aspeni suusakuurortis ning 11 uut restoraniketi Joey´s Restaurants söögikohta.

Kanadas läheb Bole põrand maha ühe rikka alternatiivkunstniku majja, mis ehitatakse teokarbikujulisena ja ainult loodussõbralikest materjalidest.

Firmast Bole ja teistest konkursi Saksa Majanduse Auhind Eestis 2013 finalistidest loe lähemalt homme Eesti Ekspressi vahel ilmuvast erilehest.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid