Leslie Laasner elab loomingulise inimese unistuste elu. Kunstiõpingud ja –oskused on ta suunanud reklaamialale ja peab bürood Utopia. Oma valdkonnas on Utopia niivõrd edukas, et võimaldab Lesliel pakkida armastatud pere armastatud Alfa Romeosse ja tiirutada mistahes hetkel mööda maalilisi maastikuid Itaalias.

See lubab tal askeldada segamatult teise elupõlise armastusega – muusika. Esimese ansambli käivitas ta teismelisena aastal 1989. Praegu tema muusikateele tagasi vaadates, selgub, et kõik tema osalusega ansamblid on olnud Eesti muusikas (tee)märgilise tähendusega. Alates põrandalusest industrial-metal pioneerist Pedigree kuni raadiohitte külvava pop-grupini HU?.

Just praegu andis ta – artistinime all Leslie Da Bass - välja neljanda sooloalbumi „Times New Roman“. Albumit esitleb ta kontserdiga kodus. Garaažis. Sajakonnale kutsutud inimesele. Ja just nüüd ilmus värske plaat ka ansamblilt HU?. Muusikas „ametilt“ basskitarrist, eklektilise maitse ja käekirjaga muusik on jõudnud toimetada väga erinevates helinurkades. Loeme ette kõik Leslie Laasneri bändid.

Loe täismahus artiklit Eesti Ekspressi tasulisest versioonist

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega