IV Eesti filmide päevad
Neljandad Eesti filmide päevad toimuvad kolmes linnas:
11.-17.märts Tallinnas Kinomajas
22.-25.märts Pärnus Uue Kunsti Muuseumis
30.märts Kohtla-Järvel
Kultuurihoones
TALLINNA KAVA:Kuupäev
STRONG> Aeg Rubriik Esilinastus Film
Žanr Režissöör
STRONG> Tootja Min Esmaspäev
STRONG> 17.00 Avatud ekraan Lepinguga emaks dok Märt
Sildvee Exitfilm 42' 11.03.2002
Valga - Tallinn - Valga dok Aivo
Spitsonok, Andres Arro Exitfilm 53' 19.00 Avatud
ekraan E Teine
Arnold dok Urmas E.Liiv Eesti Tõsielufilm
TD> 53' 21.00 VALIKPROGRAM
M KARU SÜDA
STRONG> mänguf Arvo Iho Faama Film, Cumulus Project
jt 123' Teisipäev
STRONG> 17.00 Avatud ekraan Nime poolest võitja dok Priit Vehm Priit
Vehm 28' 12.03.2002
Uuesti elus dok Olev
Remsu Alpic Film Production 52' 19.00 VALIKPROGRAMMONG> SÄÄSK JA
HOBUNE animaf Mikk Rand Multi Film,
Nukufilm 12' E LA PALOMA dok Mark
Soosaar Weiko Saawa Film 8' NIKOLAI
TÄNAV PÄRNUS dok Mark
Soosaar Weiko Saawa Film 28' ANU RAUD -
ELUMUSTRID dok Mark
Soosaar Weiko Saawa Film 23' 21.00 Tudengitööd
TD> Vangina sündinud dok Stina
Kordemets ETV, TPÜ 10' TPÜ telerežii Elu nagu filmis dok Lauri Kool ETV, TPÜ
TD> 10' Vihma käest ära dok Terje Telling ETV, TPÜ
TD> 8' Mängust mängu dok Madli Lääne ETV, TPÜ
TD> 8' Tahan, väga tahan dok Anu Viita ETV, TPÜ
TD> 13' Raadio pildis dok Marek Miil ETV, TPÜ
TD> 18' Varastati rõngasrist dok Kaido Kahar Kanal 2,
TPÜ 31' Kolmapäev
STRONG> 17.00 Avatud
ekraan E Eesti valik
2001 dok Rein Raamat Raamat
Film 27' 13.03.2002 Sajandi professor dok Tiina Park Free
Studio 26' Contra Mortem: Dr Andres Ellamaa dok Helle
Karis Myth Film 45' 19.00 VALIKPROGRAMMONG> MONT
BLANC joonisf Priit Tender Eesti
Joonisfilm 11' ÜKSINDA KIIGEL dok Andres Sööt
TD> Andres Sööt 53' 21.00 Tudengitööd
TD> Minu perekonna portree ehk mis jääb
TD> dok Ija Labutina CIUE 18' Concordia Head asjad dok Kristiina
Heinmets CIUE 11' meediaosakond Samsara dok Kert Grünberg
TD> CIUE 7' Tape
me lühim/f Ralf Siig CIUE 9' Ülemus lühim/
f Kadriann Kibus CIUE 13' Urban
obsession dok Liina Paakspuu, Kadriann
Kibus CIUE 8' Viirastused dok Sten
Saluveer CIUE 19' Vastlasõit
TD> dok Ralf Siig CIUE 10' 10 päeva augustis dok Heili
Klandorf CIUE 38' Neljapäev
STRONG> 17.00 Avatud ekraan Elu pärast maailmalõppu dok Peeter Simm Lege
Artis 52' 14.03.2002 Me ise ennast dok Mart
Taevere Exitfilm 57' 19.00 VALIKPROGRAMMONG> PEATA
RATSANIK joonisf Ülo
Pikkov Eesti
Joonisfilm 11' SIBERI ÕPETAJA
STRONG> dok Heini
Drui Allfilm 52'
21.00 Tudengitööd
TD> Guf nukuf Jelena
Girlin Nukufilm 8' EKA ja TPÜ Tere kallis kodu dok Kristiina
Davidjants Amor 28' diplomifilmid Raudroosiõied dok Karol Ansip Ryhm Pluss
Null 42' Üheotsapilet dok Siiri Timmerman Parunid
& Von'id 34' Reede 17.00 Avat
ud ekraan E Kuuekümnendad dok Heikki
Aasaru Kistler-Ritso Fond 30' 15.03.2002
Tema majesteedi sõjalaev dok Indrek
Kangur F-Seitse 52' 19.00 VALIKPROGRAMMONG> PAMBU-PEEDU animaf Margit Lillak Multi
Film 6' ISAMAA
ILU dok Andres Maimik, Jaak
Kilmi Rudolf Konimois
Film 56' 21.00 Tudengitööd
TD> Ballada lühim/f Märt
Sildvee Ryhm Pluss Null, Produktsioonigrupp 20' TPÜ
diplomifilmid Magusad
unelmad mänguf Arbo Tammiksaar Suhkur
Film 28' Helmut dokD> Anri Rulkov Exitfilm 23' ETRONG> Kajur dok Veiko
Taluste Eesti Tõsielufilm 25' Laupäev
STRONG> 12.00 Avatud
ekraan E Valgusfestival dok Mihkel
Leht Kultorg 13' 16.03.2002
E Kraavis e kuidas linnakodanik Veeber…
dok Toomas Lepp Videomeedia 30' Lend kanepipõllu kohal dok Andrei Tantsõrev
TD> Aaraneola 53' 14.00 Avatud
ekraan Lenin - inimene ja mägi
TD> dok Riho Västrik Vesilind 27' Terra
Maritima dok Ago Ruus Profilm 33' Kuidas elad, Rannamaa? dok Rein Kotkas Rein
Kotkas 39' 16.00 Avatud
ekraan E Päev minu elust -
Merka dok Õnne
Luha EDG 29' Agulis dok Õnne
Luha EDG 16' 17.00 Avatud
ekraan E Raul Rajangu -
Viljandi fenomen dok Liina Kulles Stuudio
Omafilm 36' Orgulas dok Õie
Orav Maurum 57' 19.00 VALIKPROGRAMMONG> REBASNAINE nukuf Priit
Tender Nukufilm 10' PEETER dok Jüri
Sillart Kairiin 75' 21.00 VALIKPROGRAM
M HEAD KÄED
STRONG> mänguf Peeter Simm Allfilm,
F.O.R.M.A 90' Pühapäev
STRONG> 12.00 Avatud ekraan Harrastusfilmide
programm 71' 17.03.2002 14.00 Avatud ekraan Hing sees animaf Riho
Unt Nukufilm 18' Aednik lühim/
f Liina Trishkina, A.Joaquin
Sendino Exitfilm 15' Majakas lühim/f Toomas Sula Nikodemus Film,
TSN Productions 28' 16.00 VALIKPROGRAMMONG> LEPARIINUDE JÕULUD
STRONG> joonisf Heiki Ernits, Janno Põldma Eesti
Joonisfilm 50' 17.00 Avatud
ekraan 24 prelüüdi ühele
fuugale dok Dorian
Supin F-Seitse 90' 19.00 VALIKPROGRAMMONG> E LÄBI
PIMEDUSE dok Renita Lintrop, Hannes
Lintrop Filmistuudio See 52' 20.30 Avatud
ekraan Vennaskond. Ma armastan
Ameerikat muus/f Tõnu Trubetsky Day Dream Productions
jt 140'